Bankacılık Bilgileri

50 Bin TL’ye bayilik veren firmalar

50 Bin TL’ye bayilik veren firmalar

50 Bin Türk Lirası bütçesi olan ve iş kurmak isteyenlerin merak ettiği soru olan 50 Bin TL’ye bayilik veren firmalar hangileri? Sorusunun cevabını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. iş kurmak için elinizde bütçeniz var ancak kafanız hangi alanda iş kuracağınıza dair herhangi bir fikriniz yoksa, sizlere buradan yardımcı olmak istiyoruz.

Çiğ Köfte bayilikleri

İçindekiler

Son zamanların aslında en karlı işleri arasında yer alan çiğ Köfte bayilikleri 50 Bin TL ve altında bütçe ile rahatlıkla kurulacak iş alanlarının başında gelmektedir. Yatırım olarak anlaşma yapacağınız firma ile önceden bu konuda konuşmanızı öneriyoruz. Ortalama olarak 10 Bin TL ile 20 Bin TL arasında sizlerden sözleşme bedeli alacak olan firmaların yanına açacağınız işletmenin giderleri de 20 Bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Ortalama olarak 40 Bin TL’ye son derece başarılı bir çiğ köfteci dükkanı açma şansını bulabilirsiniz. Bunun içinde ülkemizde bu alanda öncü olan firmalar ile görüşme yapmanız gerektiğini sizlere açıklamak istiyoruz.

Waffle bayilikleri

Ülkemizde son yıllarda artış gösteren sektörlerin başında Waffle firmaları da gelmektedir. Özellikle de metropol olarak geçen şehirlerde sayıları her geçen gün artan Waffle firmasının getirisinin de muazzam olduğunu belirtelim. Ortalama bir Waffle’ın fiyatının 15 TL ile 20 TL arasında değiştiğini düşündüğümüz zaman çiğ köfte işletmeciliğinden daha karlı bir yatırım olarak dikkat çekmektedir. Bu konuda isterseniz firmalar ile Franchise anlaşmaları yapabilir ya da kendi adına veya daha orijinal bir isimle Waffle dükkanı açabilirsiniz. Bunun ortalama olarak sizlere maliyetinin de 50 Bin TL’yi geçmeyeceğini belirtelim. Ancak Waffle dükkanı açmak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bir detay, açacağınız yerin ARGE’sini iyi bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Genellikle genç ve öğrencilerin çok fazla olduğu yerlerde bir Waffle dükkanı açarsanız, işlerinizin aksama şansının çok az olduğunu belirtelim.

Sanal gerçeklik işletmesi

Teknolojinin son derece hızlı bir şekilde ilerlemesi beraberinde birçok iş kolunun hayatımıza girmesine neden olmaktadır. Özellikle sosyal medyada çok fazla görmeye başladığımız sanal gerçeklik gözlüğü ile farklı deneyimler sunan işletmelerinde her geçen gün artması yeni bir iş kolunun ortaya çıktığını bizlere göstermektedir. Ancak sanal gerçeklik gözlüğüne bağlı açacağınız işletmelerin genellikle AVM’lerin içerisinde olduğunu belirtelim. Ortalama olarak 50 Bin TL altında sizlere maliyet gerektiren bir işletme olan Sanal gerçeklik işletmeleri ile sizlerde çok ciddi gelirler elde etme şansını yakalamış olabilirsiniz. Burada sizleri biraz yoracak olan maliyetin AVM’lerde bulunan kiraların dolar üzerinden olmasıdır.

Bu belirttiğimiz işletmelerin hem kolay bir şekilde açılması hem de kar marjının yüksek olmasından dolayı sizlere bu konuda bilgiler sunmak istedik. Ancak sizlere şunu da buradan açıklamak istiyorum. Eğer kafanız bir iş kolu varsa ve bu iş kolunda kendinize güveniyorsanız, alan araştırmasını iyi bir şekilde yaptıktan sonra bu işe girmeniz gerektiğini belirtelim. Aksi durumda elinizde olan birikiminizden de olabilirsiniz.