Bankacılık Bilgileri

Denizbank EFT Nasıl Yapılır Ücretleri

  • 01 Mart 2020
  • 1.351 kez görüntülendi.
Denizbank  EFT Nasıl Yapılır Ücretleri

İnsanlar ve kurumlar, globalleşen dünyadan etkilenerek; sürekli birbirleriyle para alış verişi halinde bulunurlar. Bu ilişkilerin sağlıklı olabilmesi, zamanın ilerlemesiyle beraber daha olumlu bir hal almıştır. Önceden kişiler veya kurumlar arasında elden yapılan ve risk barındıran bu işlemler; artık yerini ‘bir tıkla yapılacak işlemler’ listesine bırakmıştır. Kolaylıkla halledebileceğiniz fon ve benzeri transferler; artı bankaların size sunduğu hizmetlerin en başında gelmektedir. Bu sayede eskiden oluşan riskler ortadan kaldırılmış, insanların ve kurumların daha hızlı işlem yapmasına olanak sağlamıştır. EFT işlemi de bu hizmetlerin, günümüzdeki karşılığını ifade eder. Denizbank EFT işlemi sayesinde insanlar, herhangi bir karışıklık olmadan para transferini gerçekleştireceklerdir.

Denizbank EFT işlemi için hangi saat aralıklarını kabul etmektedir?

Denizbank, elektronik ortama geçilen para transferlerinde sunduğu avantajlarla birçok bankanın önünde bulunur. Müşteri memnuniyeti ve ilgisi zaten bu konudaki başarının en büyük göstergesidir. Diğer bankalara göre daha erken bir EFT başlangıç saati seçen Denizbank, bu sayede insanların işlerini erkenden halletmelerine olanak sağlamıştır. 08.30’da başlayan Denizbank EFT işlemi, 17.00’a kadar transfer edilebilecek; bu saatten sonra yapılan işlemler ertesi günün mesai başlangıcında gerçekleşecektir. Ayrıca resmi tatil günlerinde EFT yapılmaz.

Denizbank EFT konusunda müşterilerine nasıl bir fiyatlandırma yapmaktadır?

Denizbank, müşterilerinin işlem yapması için gereken yolların hepsini internet şubesinden, banka şubelerinden ve gerekli platformlardan duyuru yapmıştır. Şubeye gelmeden daha pratik bir şekilde işlem yapacak olan müşterilerine ise çeşitli fırsatlar sunarak EFT işlemi yapmalarını özendirmiştir. Her seçilecek farklı yol, farklı bir fiyatlandırma içerir. Hesaptan yapılacak EFT ödemeleri 35 TL işlem ücretine sahipken, hesaptan isme yapılacak EFT işlemleri 40 TL ile 400 TL arasında bir fiyata tabi olacaktır. Müşterilerini internet bankacılığı üzerinden EFT işlemi yapmaya teşvik eden Denizbank, bu işlem sonucunda 2,2 TL gibi ufak bir işlem ücreti uygular. Denizbank’ın mobil cep uygulamasından yapılacak Denizbank EFT işleminin tutarı ise yine 2,2 TL’dir. Görüldüğü gibi içerisinde farklı fiyatlandırmalar bulunan EFT işlemi, size hangisi daha uygun ve işlevsel ise o yöntem seçilerek uygulanmalıdır. Bu sayede bankanın size sunduğu hızlı ve güvenilir işlemden faydalanabilir olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ