Bankacılık Bilgileri

Garanti BBVA Satılık 2 El İcralık Araçlar

Garanti BBVA Satılık 2 El İcralık Araçlar

Garanti Bankasından sıfır km ve ikinci el taşıt alımı için kredi kullanma protokolü imzalamışsanız sonuçlarını da kabul etmiş olursunuz. Protokol gereği aldığınız araca ipotek konurken ödeme planına uymanız ve vadelerinde ödemenizi yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde ipotekli aracınız banka tarafından satılarak mevcut kredi borcu tahsili edilir. Bu aşamadan sonra Garanti Bankasından Satılık 2 El İcralık Araçlar taşıt alımı arayışındaki gerçek ve tüzel kişilere avantajlı bir yol olabilir.

Garanti Bankasından Satılık Araçlar

Bankadan satılık araçlar ve bu araçları alma yolu kurumların kendi bünyesinde farklılık gösteriyor. Fakat ana teması ihale yolu ile satışa çıkarılmaları. İhale yolu kelimesi sizlerin gözünde büyümesin. Çünkü satılığa çıkan araçlara belirtilen muhammen bedel normal fiyatların çok çok altında oluyor. Bu da araçların çok daha düşük fiyatlara sahip olunmasına neden oluyor. Yani Garanti Bankasından Satılık 2 El İcralık Araçlar sizin için büyük avantaj teşkil edebilir. Bu araçlardan almasanız dahi satış listesindeki araçları incelemenizi tavsiye edeceğim çünkü dikkatinizi çekeceğine ve devamını getireceğinize eminim.

Garanti Bankası araç alımı için atmanız gereken adımları ise şu şekilde listeleyebiliriz.

* Garanti Bankası resmi internet sitesinde satışa çıkarılan araçları buradan giriş yaparak inceleyebilirsiniz.
* Burada araçlar hakkında teknik bilgi edinebilir, fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.
* Banka araçları istediği fiyat üzerinden satmaya serbest olduğu için ayrı bir ihale mevzuatı uygulamasına gerek kalmıyor.
* Aradığınız aracı bulduğunuzu düşünüyorsanız bu aracı yakından inceleme imkanınız da bulunuyor.
* Garanti Bankasından Satılık 2 el icralık araçlar hakkında bilgi almanız için gerekli telefon numaraları 0 212 318 93 93 – 212 318 20 51 – 212 318 20 49. Mail adresi ise idariislergrubu@garanti.com.tr
* Güncel olarak satışta bulunan araçlardan bir tanesi 2014 model Passat TDI bulunuyor. 85 bin kmdeki aracın fiyatı 83 bin lira olarak belirlenmiş.
* İlan sayfasındaki ekspertiz raporu da bulunması aracı almada ve bilgi edinmede önemli bir husus.
* Her aracın altında teklif verme sayfasına yönlendirme bulunuyor. Bu sayfa üzerinde Adınız Soyadınız, TC numaranız, adres bilgileri ve iletişim yolları ile vereceğiniz teklif tutarını işleyerek bilgi girişi yapıyorsunuz ve devam sayfasına gidiyorsunuz. Banka kendi bünyesinde bu durumu değerlendirerek size olumlu ya da olumsuz dönüş yapıyor.
* Alacağınız araç için yine Garanti Bankasından kredi kullanmanız da mümkün. Bu durum sizin kredi notu ve gelirinize göre değişebiliyor.
* Araç alımının kesinleşmesinin ardından araç bedelini bankaya ödüyorsunuz.
* Ödeme sonrası size dekont veriliyor ki fatura kesilemiyor.
* Satış işlemleri sonrası aracınızı alıyorsanız çalışmayan, arızalı araçlar için çekici ve diğer masraflar alıcıya ait oluyor.

Garanti’den Satılık Araçlar

Garanti Bankası internet sitesinde satış listesinde bulunan bilgiler ve fiyatlar sadece bilgi amaçlı. Banka sonradan oluşacak durumlar için kendisini yasal güvence altına alıyor.

Diğer bankalar araç satışında teminat tutarı yatırılmasını isterken Garanti Bankası bu işlemi istemiyor. Ön protokol imzalamadan fiyat teklifi verilmesine olanak veriyor. Bu durum Garanti Bankasından satılık 2 el icralık araç alımını diğer bankalardan ayıran bir özellik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ