Bankacılık Bilgileri

Özel Ders Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Özel Ders Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Özel ders fiyatları covid-19 sebebiyle son zamanlarda oldukça ilgi görmeye başladı.  Okulların kapanmasıyla ev yaşamına kapanan öğrencilere bu ders takviyelerinin oldukça faydası olmaktadır. Birebir dersin verdiği verimlilik ile derslerin pekişmesine ve bilgilerin unutulmamasına olanak sağlamaktadır.

Gelecek kaygısı yaşayan öğrenciler için pandemi koşullarına yönelik çalışmalar yaparak ders imkanı veriyoruz. Öğrencilerimizin online okul döneminde yapılan dersleri tekrar ederek, konu hakkında sorular çözüyoruz. Ek olarak ödevler vererek konuların daha da pekişmesine olanak sağlıyoruz. Özel ders fiyatları 2020 yılına göre bir tık artış gösterse de kaliteli eğitimimizi bilen kişilerle kaliteli şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.

Özel Ders Başvurusu Nasıl Yapılır?

Özel ders başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bu yazımız da sizler için yer verdik Ders başvurularını sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Öncelikle dersi okuyacak öğrencilerin eğitim düzeyini belirleyin. Bu düzeye bağlı olarak öğretmenlere yönlendirme sağlanır. Çünkü; ilkokul ve ortaokul öğretmenleri farklı şekildedir.  Buna bağlı olarak da ders metodları değişkenlik göstermektedir.

Örnek verecek olursak ilkokul düzeyinde olan bir öğrenci için, dersler temel düzeyde anlatılır. Konu hakkında sorular çözülüp, konuyla alakalı özel ödev verilir. Bir sonra ki derste verilen ödev kontrol edilerek konu tekrarı yapılıır ve yeni konuya geçilir.

Pandemi döneminden dolayı hafta sonu yasakları olduğunu biliyoruz. Ne yazık ki şuan bu süreçte özel ders veremiyoruz. Ama, teknolojiye ayak uydurarak, öğrencimizin bir sorusu odluğu zaman canlı videolar ve bağlantılar sağlayarak konu anlatımları yapıyoruz. Okul disiplini, sağlayarak öğrenci, veli ilişkisini dengede tutarak daha düzenli bir çalışma stili oluşturuyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin 1 tık daha başarısının artmasına yardımcı oluyoruz.

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatlarıpandemi döneminde farklılık oluşturmuştur. Okulların kapalı olmasıyla daha sağlıklı ve hijyenli bir alan oluşturmak için evde ders alan öğrenciler için fiyat belirlemesi yapılmıştır. Alınan derse göre ve sınıfına göre fiyatta değişiklikler olmaktadır. İlkokul seviyesinde türkçe, matematik, hayat bilgisi, fen bilgisi, ingilizce gibi temel dersler olmaktadır.

Her dersin işleniş ve fiyat modeli farklılık göstermektedir. 2021 özel ders fiyatları da bu bağlamda değişkenlik göstermeye başlamıştır. Örneğin; matematik ve türkçe dersi alan bir öğrencinin ders fiyatı oldukça uygun fiyatlı olabilir. Bazı özel dersler toplu ders alımına göre de fiyat değişkenliği gösterebilir. Özel ders ücretleri belirlenirken, alınan ders sayısı, alınacak ders saat fiyatına göre belirlenir.  Anlaşılan zaman içerisinde de fiyat değişikliği olmaz.

Ayrıca, sınava hazırlık döneminde olan öğrencilere de sınava yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Konu tekrarı ve soru çözümleriyle konunun ve dersin pekiştirilmesi sağlanır. Alanında uzman kadrosuyla ekibimize ulaşarak, kaliteli eğitim anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Pandemi koşulları kapsamında yürütülen ders çalışmalarımızla daha başarılı adımlar atmaya devam ediyoruz.

Aile ebeveynleri olarak bizler çocuklarımızın en iyi şartlarda yaşayabilmesi için eğitimine sonuna kadar destek verme içerisindeyiz. Burada eğitimin en doğru şekilde ve etkili alınabilmesi için bire bir ders ile özel dersler ile destekleyen aileler çocukları için ciddi rakamları da gözden çıkarıyor. Özellikle Matematik ve Fen gibi derslerde özel dersler rağbet görürken fiyatlarda bu dersler için oldukça yüksek. Bu aşamada özellikle matematik öğretmenleri de kendilerini daha şanslı görebilir. Sebebi ise daha çok aranılıyor olmasıdır.

Özel ders alımı her geçen gün biraz daha artış gösterse de vergi açısından ekonomiye bir kazancının olmadığını da üstünü çizerek belirtmek gerekiyor. Çünkü hepsi vergi kaydı olmadan özellikle devlet okullarında görevli öğretmenlerce veriliyor. Geçmiş yıllarda dershanelerin kapanması da bu aşamada özel ders veren öğretmenlere yaramış durumda. Bu nedenle talep artışı da özel ders fiyatları için önemli bir etken durumunda.